UGOLINI > Sp 110< GERİ

SP110 HAVA YASTIKLI HT BOYA MAKİNASI

Laboratuvar ve küçük çapta üretimlere uygundur.

SP 110 birbirinden bağımsız 1,2,4 ve 6 göz olarak hazırlanabilir. Herbir kazan kapasitesi 1-5 kg. (25 litre) olan 2 gözlü bir makinada 1 kg. ila maksimum 10 kg. arası çalışma yapılabilirken 4 gözlü bir cihazda 1-20 kg. arasında çalışmalar mükemmel neticelerle elde edilir.

Cihazlarda bağımsız kazanlar standart olup 2’li ve 4’lü akuple üniteleri opsiyonel olarak sunulmaktadır.

SP110 special özel üretim makinalarda ise her bir kazan kapasitesi 1-10 kg.’lara (50 litreye) çıkmaktadır.

SP110 Herbir gözde kendisine ait bir programatör ve inverter kontrollü iç-dış / dış-iç çalışan ve hızı ayarlanabilir bir pompaya sahiptir.

Bu nedenle boya performansları tek gözlü çalışmada olduğu kadar akuple çalışmalarda da yüksektir. Her gözde ayrı bir dozaj tankı mevcut olup bağımsız pompa yardımıyla kazan içerisine basınç altında dozajlama yapabilmektedir.

SP110 akuple çalışmalarında kullanılan kazan kapasitelerinin eşit olması gibi bir zorunluluk yoktur. Makinanın hava yastığı özelliği ve özel indirgeyiciler kullanarak her bir gözde farklı miktarda ürünler aynı renkte mükemmel boyanabilmektedir. Akuple çalışma tamamen pnörmatik valflerle kontrol edilmektedir. Böylece tüm valfler bir ana şarterden tahrik alarak pozisyon alırlar.

Her bir kazanda farklı mal boyama imkanı (bobin, tops, çile, kumaş, dar dokuma ürünler, agraf, vs.)

SP110 135 C sıcaklıklarda boyama yapabilmesi nedeniyle Doğal ve Sentetik Liflerden Mamul her türlü bobin, kumaş, çile, elyaf ve dar dokuma şerit ve aksesuar malzemelerin boyanmasında mükemmel sonuçlar vermektedir.

Tamamı INOX paslanmaz çelikten mamuldür.

Boya sirkülasyonu mikroişlemcili bir programatör tarafından tam otomatik olarak kontrol edilir. (Isıtma, soğutma, gradyan, vb. programatörlerden arzusuna göre seçebilmektedir.

Bakım zamanları bildirimi, solüsyon ekleme (dozajlama), doldurma, drenaj v.b.) Müşteri Becatron, Setex, Beacon Termolelettronica,

İsteğe göre küçük numunelerin boyanması ve Ph ölçümleri için 3 yollu valfe sahip numune ünitesi eklenebilir.

SP110
SP110
SP110